Інтернет-магазин PAGOTI гарантує право на повернення товару належної якості, який Вам не підійшов та не був у використанні протягом 14 днів згідно з статтею 9 Закону про захист прав споживачів. Виключенням є товари належної якості, які не підлягають поверненню та обміну, згідно з постановою Кабінету міністрів від 19.03.1994 №172

При цьому нагадуємо, що згідно з чинним законодавством товар підлягає обміну або поверненню, якщо:

  • він новий, тобто не був у використанні та не має слідів експлуатації: потертостей, плям та інших пошкоджень;
  • збережено його товарний вигляд;
  • в цілісності упаковка товару та всі її компоненти;
  • збережена комплектація товару, ярлики, інструкції та заводське маркування;
  • є документ, що підтверджує факт придбання та оплати товару (наприклад, товарний чек/накладна).

Товари належної якості, які не підлягають поверненню та обміну, можуть бути обміняні/повернені протягом 14-ти днів у наступних випадках:

  • виявлення заводського браку;
  • невідповідність товару оформленому замовленню (неправильні розмір/колір виробу).

Будь ласка, перевіряйте ваше замовлення при отриманні товару у присутності менеджера чи представника пошти. 

Повернення коштів здійснюється після огляду та прийому товару шляхом перерахування на картку покупця або готівкою в момент повернення товару (за погодженням сторін). Оплата транспортних витрат з повернення чи обміну товару здійснюється за рахунок замовника.

Здійснюючи свою діяльність, інтернет-магазин PAGOTI керується чинним законодавством України, а саме: Цивільним кодексом України, Законом України «Про захист прав споживачів», Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 №172 "Про реалізацію окремих положень Закону України", "Про захист прав споживачів", Правилами роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, затверджених наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 № 104, Постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.94 р. №313 «Про затвердження правил побутового обслуговування населення» та ін. Тому зазначені умови не обмежують законних прав споживача, передбачених чинним законодавством України.