Оплата

1. За реквізитами

Після оформлення замовлення на нашому сайті менеджер узгодить з Вами спосіб доставки та надішле актуальний розрахунковий рахунок. Оплату можна здійснити онлайн або у відділенні банку. Відправлення замовлених товарів проводиться після надходження коштів на рахунок компанії.

2. Післяплата

Оплата за замовлення здійснюється при отриманні у відділенні обраної компанії-перевізника. Зверніть увагу, що за послугу післяплати стягується комісія з боку пошти:

  • Нова Пошта — 20 грн + 2% від суми замовлення
  • Укрпошта — 1% від суми замовлення
  • Meest — 20 грн + 2% від суми замовлення

 

Оплата індивідуальних замовлень

Всі індивідуальні замовлення на нестандартні розміри товарів виготовляються після внесення 50% передоплати. Залишок суми ви можете сплатити одразу або при отриманні вашого замовлення.

 

 

Доставка по Україні

Служби доставки

Доставка по Україні відбувається транспортними компаніями «Нова Пошта», «Укрпошта» та «Meest» на вибір покупця. Ви можете отримати товар у відділенні пошти, поштоматі або скористатися кур'єрськими послугами. Відправлення відбувається протягом 1-4 днів після оформлення замовлення.

  • При замовленні на суму до 3000 грн — вартість доставки згідно з тарифами перевізника
  • При замовленні на суму від 3000 грн — доставка безкоштовна

 

Зверніть увагу! Перед відправленням ми ретельно комплектуємо кожне ваше замовлення та здійснюємо страхування на його повну вартість. Тому просимо вас при отриманні товару перевіряти його цілісність у присутності співробітника пошти. У разі виявлення будь-яких пошкоджень відмовтеся від отримання посилки та зв'яжіться з нами. 

 

Міжнародна доставка

Доставка за межі України відбувається транспортними службами "Нова Пошта Глобал", "Укрпошта" та "Meest" за 100% передоплатою. Вартість доставки згідно з тарифами перевізника, терміни залежать від обраної країни. Для більш детальної інформації зв'яжіться з нами.