Компанія PAGOTI – це сучасний бренд домашнього текстилю, що народився в Україні. Ми є виробником, який прагне створити для вас ідеальний сон та максимально спростити життя. Саме тому ми виробили свої перші колекції – SENSE та DIAMOND.

Особливість колекції SENSE у тому, що вам не потрібно накривати постільну білизну покривалом. Всі комплекти самі доповнюють інтер'єр - зовнішня сторона підковдри і наволочок велюрові, а внутрішня, під якою ми спимо, повністю з натуральної бавовни. 

Просто уявіть. Ви прокинулися, перевернули подушки на велюровий бік і все - ви вже застелили ліжко. Просто. Розкішно. Ідеально.

 

 

Чому слід обрати продукцію компанії PAGOTI

1. Якість

Весь наш асортимент товарів виробляється згідно з європейськими стандартами. Постійний контроль виробничої лінії дозволяє підвищити якість продукції і уникнути браку. Вся вироблена продукція має сертифікат якості OEKO-TEX Standard 100, що гарантує її екологічність.

2. Сервіс

Відділ продажів спільно з виробничим відділом і відділом логістики гарантують оперативне вирішення будь-яких задач та пропонують програму лояльності для всіх наших клієнтів.

3. Відповідальність

Наша продукція залишає виробничий цех у надійному фірмовому пакуванні, що захищає її від забруднень, пилу та бруду. Такі дії дозволяють нам надати нашим клієнтам абсолютно новий і чистий продукт.

4. Швидкість

Ми щодня робимо відправки, тож, залежно від навантаженості виробництва ваш товар буде гарантовано відправлений протягом 1-6 днів.

 

 

Де ми знаходимося?

Наше виробництво розташоване у м. Києві, а фірмову продукцію ви можете придбати у магазині наших партнерів у ТЦ «Діамант».

 

 

Моя мета - довести, що український виробник найкращий. Ми ретельно перевіряємо всю постільну білизну, що виготовляємо, за європейськими стандартами. Я прагну створити велику та дружну сім'ю PAGOTI, де кожен з вас буде завжди задоволений нашою продукцією.

 

Андрій Коробенко,

співзасновник бренду "PAGOTI"